Akademia NJ

Ogłoszenie

Konto po rejestracji wymaga aktywacji przez Administratora. Proszę o skontaktowanie się z Administratorem poprzez "Prywatną Wiadomość" na Ogame.pl lub poprzez numer gg: 545010. Hasło podczas rejestracji jest generowane automatycznie i wysyłane na maila, później można zmienić je na dowolne w ustawieniach "profilu"

#1 2009-05-13 11:54:19

langus3

Nowy użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-05-10
Posty: 3
Punktów :   

Witam wszystkich

Właśnie dołączyłem do sojuszu, więc parę słów o sobie.
Mam 27 lat, pochodzę i mieszkam we Wrocławiu, skończyłem informatykę na Politechnice, a w trakcie odbiło mi i jeszcze poszedłem na Akademię Medyczną, którą skończyłem w 2008 i aktualnie pracuję w szpitalu.
Co do ogame to kilka lat temu bawiłem się ale nie wyrobiłem z czasem, a teraz mam zamiar trochę się pograć.

Aktualnie do 25.05 jestem na L4 więc czasu mam w bród ;-). Oprócz tego weekendu na, który wyjeżdżam i biorę urlop.

Poczytałem sobie ankietę o mnie ;-), więc parę słów wyjaśnienia.
Moona mam przy głównej planecie, wcześniej byłem w sojuszu, który sobie założyliśmy jak zaczęliśmy grać.
Byliśmy tylko w dwójkę, ona zrezygnowała więc myślałem, że o takim czymś nie warto pisać.
Muszę się pochwalić, że w przyrostach w zeszłym tygodniu zająłem 498 miejsce ;-).
Pozdrawiam wszystkich.

Offline

 

#2 2009-05-13 13:32:24

zielony

Moderator

Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 215
Punktów :   

Re: Witam wszystkich

Witamy!
Mam nadzieje, że aktywność na forum nie zmaleje, bo zapał jest to dobrze to z L4 to raczej nie ma problemu skoro samemu można sobie wypisać

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hogwart.pun.pl www.bwc.pun.pl www.maskaradaszalencow.pun.pl www.nieuki.pun.pl www.servers.pun.pl