Ogłoszenie

Konto po rejestracji wymaga aktywacji przez Administratora. Proszę o skontaktowanie się z Administratorem poprzez "Prywatną Wiadomość" na Ogame.pl lub poprzez numer gg: 545010. Hasło podczas rejestracji jest generowane automatycznie i wysyłane na maila, później można zmienić je na dowolne w ustawieniach "profilu"

#1 2009-01-30 15:14:17

zielony

Moderator

Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 215
Punktów :   

Moderator

Ja nic nie widzę w lewym czy prawym dolnym rogu może jaśniej, bo nigdy takiego czegoś nie robiłem

Offline

 

#2 2009-01-30 16:00:48

Seiku

Administrator

545010
Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 124
Punktów :   

Re: Moderator

http://img84.imageshack.us/img84/3582/beztytuuzf1.jpg

tam gdzie zaznaczyłem masz opcje moderatora.

lewy dolny róg:

usuń posty - jak sama nazwa wskazuje usuwasz posty w danym temacie

przenieś wątek - przenosisz temat do innego dział, przydatne o ile gracze piszą tematy w nieodpowiednich działach

zamknij wątek - zamykasz dany temat

przyklej wątek - przyklejasz ważny temat, który zawsze będzie na samej gorze działu

Prawy róg:

z tego nadmienię tylko jedną opcje edytuj dzięki nie j możesz edytować czyjeś posty, ale jeśli edytujesz pozostaw po sobie jakieś info np.

/Seiku

edytowałem bo coś tam...

Jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania wal śmiało.

Offline

 

#3 2009-01-30 16:33:50

zielony

Moderator

Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 215
Punktów :   

Re: Moderator

No to coś jest nie tak, bo nie mam tego czegoś na dole a edytować mogę jedynie swoje posty a tak przy okazji to możesz zamknąć ankietę "stalyn"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.symulatory.pun.pl www.tozkielce.pun.pl www.warshinobi.pun.pl www.darmowyporadnikmfo.pun.pl www.autocentrum.pun.pl